Para iade garantisi

Daha iyi fiyatlar için daha fazla seyahat parası alın ve harcanmamış kalan döviziniz hakkında endişelenmeyin!

Geri -alım garantimizin tüm avantajlarını keşfedin (giden ve gelen yolcular için geçerlidir).

Yurt dışında seyahat ederken veya Türkiye'ye giderken, her zaman son dakika endişeleriniz olabilir: tatil paramı veya Türk lirasını nereden alabilirim? Ne kadar almalıyım? Ya fazla döviz bozarsam ? Ayrıca, harcamalarınız için yeterli miktarda yerel para temin etmemeniz durumunda harcamalarınız nakit problemine dönüşebilir , çünkü yerel para temin etmek için bir yer aramanız gerekebilir, bu durumda düşük tutarlara daha düşük kurlarla karşılaşabilirsiniz, hatta bazı şirketler servis ücreti dahi uygulayabilir.

Global Exchange size mükemmel bir çözüm sunuyor: para iade garantisi.

Artık harcamalarınız için yeterli seyahat paranız olduğunu bilerek rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Başlangıçta düşündüğünüzden daha az harcama yaparsanız, Global Exchange'de kullanılmamış/kalan dövizinizi geri alırız. Bozdurduğunuz dövizin % 50'sine kadar geri almaktayız(koşullar şubeden şubeye farklılık gösterir) ve ilk işlem tarihinden itibaren 14 gün içinde aynı döviz kurundan satış yapabilirsiniz.

 

Para iade politikasının avantajları:

  • Gezileriniz için daha fazla seyahat parası.
  • Paranızın %50sine kadar kısmını hiçbir masraf ödemeden bize geri satın.
  • İstanbul (2 havalimanı) ve Antalya havalimanlarında şubelerimizde bu hizmet mümkündür.
  • İlk işlem tarihinizden itibaren 14 güne kadar dövizinizi geri satabilirsiniz.

Geri alım garantisi sadece Türkiye'deki şubelerde geçerlidir. Belirli bir tutar üzerindeki (şubeden veya online )siparişleriniz için de geçerlidir. Geri alım yapılan miktar, ilk işlem tutarının max % 50'sine kadar ve aynı aynı para biriminden olmalı (sadece nakit veya kredi / banka kartındaki ödemeler için geçerlidir). İlk işlemden sonraki 14 gün içinde geçerlidir.

İşlem politikalarımı gereği Geri-Alım garantisi; sadece ilk işlemi gerçekleştiren kişi ile makbuzda yeralan kimliğin ibrazı ile üzerine işlem sahibine uygulanabilir. Ödemeler nakit olarak yapılacaktır. Bu politika, Müşterinin yasal haklarını etkilemez. Daha fazla bilgiyi ücretsiz hattımız +(90) 242 330 4011'ten edinebilirsiniz.

 

Daha iyi fiyat için daha yüüksek tutarda seyahat parası alın ve rahat edin.

Online para siparişleri: en iyi fiyat garantisi

Online sipariş verin ve seçtiğiniz şubeden paranızı alın

ONLINE SİPARİŞ

Zamandan tasarruf edin, paradan tasarruf edin

  • Paranız tükenmeden kontrol edin, ihtiyacınız kadar paranız var mı?
  • Mağazada alın, satın
  • Havalimanına göre % 15 indirim elde edin *

* İnternette gösterilen fiyat, şubelerimizdeki standart fiyatlara kıyasla% 15 indirim içermektedir 7. (indirim alım-satım marjı üzerinden uygulanır).

Promosyon kodum var

Çevrimiçi rezervasyon.

Ofislerimizde olarak çekim yapın ve ödeyin.

Zamandan tasarruf edin, paradan tasarruf edin

  • Paranız tükenmeden kontrol edin, ihtiyacınız kadar paranız var mı?
  • Mağazada alın, satın
  • Havalimanına göre % 15 indirim elde edin *

* İnternette gösterilen fiyat, şubelerimizdeki standart fiyatlara kıyasla% 15 indirim içermektedir 7. (indirim alım-satım marjı üzerinden uygulanır).

Döviz alım-satım işleminizde bankanız yerine neden bizi tercih etmelisiniz?

    Global Exchange Global Exchange     Cadde üzerindeki bankanız
Çok sayıda para birimi   48. Biz uzmanız.   Sadece belirli para birimleri. Seyahat parası bankalar için sadece ikincil bir iştir.
Çeşitli döviz cinsleri mevcut   Şubelerimizde anında çeşitli para birimlerine erişilebilirlik. Tıklayın veya Şubelerimize gelin.   Eğer egzotik paranızı gerçekten alabilirlerse, paranızı elinize almadan önce bankanıza bir kaç ziyaret hazırlayın
Giderler   Internet üzerinden yapacağınız para siparişlerinde; işlem marjı üzerinden % 15 indirim , teslimat günü havaalanında ödeme imkanı bulunmaktadır.   Banka kendi marjı yanısıra komisyon da ekler
Farklı banknotlar mevcut   Global Exchange'de, tüm ödeme ihtiyaçlarınız için uyarlanmış farklı değerlere sahip çeşitli banknotlar elde edersiniz.   Hayır. «Büyük» banknotlar ile ödeme yaparken, yabancı dilde itiraz ve şikayetler için hazırlanın.