Bizimle çalışmak ister misiniz

İnsana yatırım yapıyoruz

Global Exchange dünya çapında iki lider döviz şirketinden biridir. 22 ülkede uluslararası havalimanlarında ve otellerde hizmet vermekteyiz.

Türkiye ve diğer tüm iştiraklerimizin yanı sıra Salamanca ve Madrid'deki (İspanya) Kurumsal Genel Müdürlüğümüzde, farklı alanlardaki profesyonellerden oluşan bir ekip kurarak, hızla büyümekteyiz.

Küresel büyüme ve genişlememizde , gelecekteki liderler olarak yetenek ve motivasyonuyla aramıza katılacak, deneyimli profesyoneller ve deneyimsiz çalışanlar aramaktayız.

Geleceğin liderleri

Yönetim Akademimiz aracılığıyla, geleceğin liderlerini, orta ve üst düzey yöneticilerimizi belirlemekteyiz. Organizasyonumuzun tüm alanlarında tam bir eğitim sunarak, Çalışanlarımızın işimiz hakkında mükemmel bilgi edinmelerini ve üst düzey görevlerde rol almalarını sağlamaktayız.

Teklifimiz

Bize katılın! Dünya çapındaki iki lider döviz şirketinden birinde istikrarlı bir çalışma ortamı yanında, dengeli iş ve aile yaşamı ile size profesyonel bir kariyer sunuyoruz.

2 Türkiye'de profesyonel profiller aranıyor

Global Exchange'deki ana faaliyetimiz döviz alım-satım hizmetidir. Türkiye'de, İstanbul Yeni Uluslararası Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile Antalya Uluslarlarası Havalimanı'nda da bulunmaktayız. Döviz işlemleri için uygun üç tür profesyonel arıyoruz:

1 Saha Yöneticileri

Saha Müdürü, bir İşyerinde (genellikle uluslararası bir havaalanı veya terminal) bir grup şubeden sorumludur. İş birimlerinin, karma ekiplerin, ve en iyi müşteri hizmetini verilmesi konularında tecrübeye sahip deneyimli yöneticilerdir.

Hedefleri olan, inisiyatif alabilecek, ciddi, sorumluluk sahibi, Lisansüstü eğitim ve üniversite mezunları aramaktayız. Ekip koordinasyonu ve müşteri hizmet yönetimi konusunda en az beş yıllık bir deneyime sahip olmaları gerekmektedir.

2 Süpervizör

Supervizor Havalimanı şubelerinde kilit rol oynamaktadır. Bu profil için, takımları günlük hedeflerine ulaşmada koordine ve teşvik edebilecek yüksek öğrenim mezunları (iş idaresi, turizm, pazarlama veya mühendislik) aramaktayız.

3 Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Müşteri Hizmetleri Temsilcileri, şirketimizdeki en önemli çalışanlardır. Tüm şubelerimizdeki veznelerde Müşterilerimizi karşılar, seyahat parası ihtiyaçları konusunda bilgilendirir ve işlemi mümkün olduğunca hızlı gerçekleştirirler. Bizler, iyi kişisel görünüme, dil becerilerine sahip öğrenmeye yatkın, empati kuran ,turizm ya da iş amaçlı seyahat eden müşterilerimize hizmet etmeye yatkın çalışanlar aramaktayız.

İş tekliflerine git Global Exchange çalışanları

Teklifimiz:

  • İstikrar
  • İş-yaşam dengesi
  • Profesyonel gelişim

MEVCUT TEKLİFLERE GÖZATIN

Global Exchange'de döviz hizmetleri konusunda uzmanlaşmaktayız:

  •   22 ülkede 325 şube
  •   2.500'den fazla çalışan
  •   Yılda 8 milyondan fazla müşteri
  •   Günde 22.000'den fazla işlem
  •   Döviz alım-satım hizmetleri 24/7